Joubertstraat 200
2806 GL GOUDA
Vraagprijs € 465.000,- kosten koper

Omschrijving
Omschrijving
Fijne en lichte jaren '30 tussenwoning met uitgebouwde woonkamer, eetkeuken, 4 slaapkamers, voor- en achtertuin, grote GARAGE en veel bergruimte. Deze goed onderhouden eengezinswoning is gelegen in de geliefde wijk Kort Haarlem, op loopafstand van het centrum, de bibliotheek, kinderopvang, scholen en supermarkten. De uitvalswegen liggen in de directe omgeving. Vanuit de woning loop je gemakkelijk de dijk op richting de polder.Bouwjaar 1930. Het woonoppervlak bedraagt 125 m² en de inhoud 417 m³. Gelegen op 202 m² eigen grond.
De indeling is als volgt:
Entree, gang met meterkast, trapopgang, kasten en modern toilet. Fijne en lichte eetkeuken aan de voorzijde van de woning met grote raampartij. De keuken is langs 1 zijde opgesteld en voorzien van een koelkast, vriezer, vaatwasmachine, combimagnetron/oven, 5 pits kookplaat en afzuigkap. Nieuwe ensuite met schuifdeuren en kasten naar de uitgebouwde en ruime woonkamer met openslaande deuren naar de tuin. De begane grond is voorzien van een fraaie houten vloer.
1e verdieping: overloop, 1e slaapkamer aan de achterzijde met openslaande deuren, 2e slaapkamer aan de achterzijde en 3e slaapkamer aan de voorzijde. Moderne badkamer met dubbele douche, 2e toilet, wastafelmeubel en Frans balkon. De cv-leidingen lopen onder de badkamervloer door, waardoor er een 'vloerverwarming' is ontstaan.
2e verdieping: nieuwe trap naar de voorzolder met wastafel, wasmachineaansluiting, opstelling van de cv-ketel en dakraam. 4e ruime en enorm lichte slaapkamer met 6 dakramen, bureau en kastenwand. Bergruimte achter de schotten en bovenop de vliering.
Tuin: recent is de voortuin opnieuw aangelegd. De diepe achtertuin is gelegen op het westen en heeft een grote garage/berging. De garage is voorzien van een kanteldeur, loopdeur, grote vliering en elektra.
Bijzonderheden:
*Uitgebouwde woonkamer met openslaande deuren
*Tuin op het westen
*Grote garage, veel bergruimte
*Fijne eetkeuken met moderne inrichting
*Moderne badkamer met 2e toilet
*Geheel voorzien van dubbele beglazing
*Vloer van de uitbouw is geïsoleerd
*Energielabel C
*Oplevering in overleg, kan op korte termijn
Afmetingen:
Woonkamer 5.85 x 5.25 / 4.93 m.
Eetkeuken 4.72 x 3.39 m.
Slaapkamer 1 3.88 x 3.10 m.
Slaapkamer 2 3.07 x 2.07 m.
Slaapkamer 3 3.73 x 3.10 m.
Badkamer 2.65 x 2.07 m.
Slaapkamer 4 4.70 x 2.99 m.
Garage/berging 5.00 x 5.20 m.
Een huis kopen? Neem uw eigen NVM-makelaar mee!
Brochure
Plattegronden